RODO

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się z nami, korzystając z podanych poniżej danych kontaktowych:

Administrator Danych Osobowych:

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia ogólnego jest Trakt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach, ul. Jana Pawła II 2, 44-100 Gliwice.

Kontakt z administratorem:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • telefonicznie: tel. 32 230 22 27, 32 230 22 28;
  • pisemnie (korespondencyjnie) na adres: Trakt Sp. z o.o. ul. Lompy 11, 41-806 Zabrze.

 

Inspektor Ochrony Danych:

Trakt Sp. z o.o. w trosce o ochronę danych osobowych powołał niezależnego Inspektora Ochrony Danych, panią Katarzynę Stypkowską.  Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących im na mocy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: tel. 793-20-90-01 / 32 717-02-35
  • pisemnie (korespondencyjnie) na adres administratora Trakt Sp. z o.o. ul. Lompy 11, 41-806 Zabrze.

 

Zgodnie z artykułem 13. RODO Administrator jest zobowiązany do podania informacji w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą. Poniższy obowiązek Trakt Sp. z o.o. realizuje dla poszczególnych kategorii osób w postaci załączników pdf:

Kontrahent - klauzula informacyjna
Pracownik - klauzula informacyjna
Rekrutacja - klauzula informacyjna