Mechanik maszyn budowlanych

TRAKT Sp. z o. o  z siedzibą w Gliwicach poszukuje do nowo tworzonego oddziału osób na stanowisko :

Miejsce pracy :
Radlin ul. Korfantego 52

Opis stanowiska:
- diagnozowanie i identyfikacja awarii i usterek maszyn budowlanych przed naprawą
- remonty bieżące i średnie maszyn budowlanych
- przeprowadzanie poremontowych prób maszyn budowlanych

Wymagania :
-  doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanik maszyn budowlanych
- wiek do 50 lat
- gotowość do pracy w terenie
- prawo jazdy ( min. kat. B )
- praca na samodzielnym stanowisku oraz w zespole
- silna motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze ( 4000zł. netto )
- premia za dodatkowy wkład pracy uzależniona od  wysokości uzyskanych przychodów
- pracę w systemie jednozmianowym
- możliwość skorzystania z pakietu benefitów ( PKZP, ubezpieczenia grupowego )
- fundusz socjalny – dofinansowanie do wczasów, bony i inne

Prosimy o podpisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. O ochronie danych osobowych ( Dz. Ustaw z 2018r. Poz. 1000 ) oraz zgodnie z Rozporządzeniem parlamentu Europejskiego i rady (UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE ( RODO )